Saperavi Blaasquintet

Saperavi Blaasquintet (foto C. Breider)

Logo Muziek op Stapel

Overzicht musici die optraden bij Muziek op Stapel

2017

Blokfluitkwintet Seldom Sene, 26 november
Apollo Ensemble, 27 oktober
Katona Twins, 18 juni
Studenten Prins Claus Conservatorium, 6 mei
Ensemble Holland Baroque, 18 maart
Eva van Grinsven, Maria Milstein en Helena Basilova, 5 februari

2016

Aristos Quartet, 26 november
Música Temprana, 15 oktober
Amatis Piano Trio, 17 september
La Dolcezza o.l.v. Veronika Skuplik, 1 mei
Ramon van Engelenhoven (winnaar YPF 2015), 3 april
Saperavi Blaasquintet, 2 april
La Primavera, 7 februari

2015

Dana de Vries en Fiona Mato, 21 november
Combattimento, 24 oktober
Mirovia Quartet, 19 september
Apollo Ensemble, 18 april
Christianne Stotijn en Hans Eijsackers, 1 maart
Musica Amphion, 24 januari

2014

Ragazze Kwartet, 29 november
The Hague String Trio, 25 oktober
Ensemble Eik en Linde met Talitha van der Spek en Max van Egmond, 21 september
Leupold Trio, 17 mei
Amstel Quartet, 5 april
Larissa Groeneveld en Frank van de Laar, 14 februari

2013

Ensemble Fantasticus, 14 december
Strijkers Prins Claus Conservatorium o.l.v. Ilona Sie Dhian Ho, 23 november
Liza Ferschtman, 26 oktober
Rubens Quartet en Marieke Schneemann, 15 september
Ensemble Eik en Linde en Amsterdamse Cantorij met Felix van den Hombergh en Franc Polman, 9 juni
Gaudi Kwartet, 25 mei
Van Baerle Trio, 15 maart
Musica Amphion, 9 februari

2012

Den Haag Piano Quintet (winnaar Van Wassenaer Concours 2011), 24 november
Matangi Kwartet, 27 oktober
Vermeer Trio, 29 september
Mirjam Rietberg, 24 juni
La Suave Melodia en Frans Robert Berkhout (fagot), 9 juni
Trio Barcarola, 31 maart
Wilbert Hazelzet (traverso) en Jacques Ogg (klavecimbel), 11 februari

2011

Bennewitz-kwartet met Harry-Imre Dijkstra, 16 december
Christianne Stotijn, Ab Koster en Joseph Breinl, 30 oktober
Duo Sax en Stix, 9 juli
Daniël van der Hoeven (winnaar YPF 2010), 21 mei
Strijkorkest Prins Claus Conservatorium met solist Saleem Khan o.l.v. Jan-Ype Nota, 16 april
Holland Baroque Society en Le Poème Harmonique met Claire LeFiliatre en Jan van Elsacker o.l.v. Vincent Dumestre, 22 januari

2010

Apollo Ensemble, 11 december
Helena Basilova en Irina Parfenova, 18 september
Christianne Stotijn en Joseph Breinl, 13 augustus
Ensemble Cordevento met Erik Bosgraaf (blokfluit), 31 juli
Prins Claus Conservatorium o.l.v. Louis Buskens, 24 april
Strijkkwartet Koninklijk Concertgebouworkest, 6 februari

2009

Caecilia-Concert, 19 december
Osiris Trio, 26 september
Christianne Stotijn en Jospeh Breinl, 23 augustus
Trio Zimbello, 9 augustus
Douwe Heeringa, 12 juli
Helena Basilova, 30 mei
Ensemble Ausonia, 18 april
Vera Beths, Paul Komen en Ab Koster, 7 februari

2008

Ensemble La Primavera, 21 december
Christianne Stotijn en Joseph Breinl, 27 september
Continuous Brass Trio, 3 augustus
Miranda Trio, 6 juli
Amsterdams Bach Consort o.l.v. Nick Idelenburg, 8 maart
Haydn Jeugd Strijkorkest o.l.v. Eduard Heyning, 2 februari

2007

Osiris Trio, 16 december
Gustav Leonhardt, 7 oktober
Masterclass zang/piano (Christa Pfeiler en Rudolf Jansen), 22 en 23 juli
Xynix Opera o.l.v. Nick Idelenburg, 13 april
Capella Frisiae & Concerto d´Amsterdam o.l.v. Hoyte Pruiksma, 17 maart
Emmy Verhey en Paolo Giacometti, 27 januari

2006

Ensemble Oostenrijk-Jansen, 8 december
Menno van Delft, 14 oktober
Christa Pfeiler en Rudolf Jansen, 19 augustus
Trio De Beaume, 30 juli
Liza Ferschtman en Inon Barnatan, 2 april
Tetsje van der Kooi, Karin Preslmayr en Alfonso Marin, 21 januari

2005

Devich Trio, 17 december

© Alle rechten voorbehouden